1
tahmin analiz
tahmin analiz
youwin
tahmin analiz
sikeli maçlar
tahmin analiz
 

Dünkü Maç Sonuçları - 7 Nisan 2021


iddaa tahmin telegram
Almanya
Almanya
2021-04-07
Bitti
Bergisch Gladbach
0 - 2
Sportfreunde Lotte
(0 - 2)
Bitti
Homberg
0 - 2
Alemannia Aachen
(0 - 2)
Bitti
Fortuna Düsseldorf II
1 - 1
Lippstadt 08
(1 - 1)
Bitti
Preussen Munster
1 - 1
Borussia Dortmund II
(1 - 1)
Bitti
Rot-weiss Oberhausen
2 - 1
Bonner SC
(2 - 1)
Bitti
Schalke 04 II
2 - 1
Wiedenbrück
(2 - 1)
Bitti
SV Rodinghausen
1 - 1
Rot-weiss Essen
(1 - 1)
Bitti
FC Kaiserslautern
2 - 2
FSV Zwickau
(2 - 2)
Bitti
Jahn Regensburg
0 - 1
Werder Bremen
(0 - 1)
Arjantin
Arjantin
2021-04-07
Bitti
Patronato
2 - 2
Lanus
(2 - 2)
Bitti
Talleres Cordoba
1 - 1
Velez Sarsfield
(1 - 1)
Avustralya
Avustralya
2021-04-07
Bitti
Sydney
1 - 0
Perth Glory
(1 - 0)
Azerbaidjan
Azerbaidjan
2021-04-07
Belçika
Belçika
2021-04-07
Bitti
Beerschot Wilrijk
2 - 1
Charleroi
(2 - 1)
Benin
Benin
2021-04-07
Beyaz Rusya
Beyaz Rusya
2021-04-07
Bitti
FC Vitebsk
2 - 3
Bate Borisov
(2 - 3)
Bitti
Neman
2 - 1
Shakhter Soligorsk
(2 - 1)
Bosnia
Bosnia
2021-04-07
Bitti
Tuzla City
0 - 1
FK Sarajevo
(0 - 1)
Bitti
Borac Banja Luka
4 - 1
Klis Buturović Polje
(4 - 1)
Brezilya
Brezilya
2021-04-07
Bitti
Athletic Club
0 - 1
Uniao Trabalhadores
(0 - 1)
Bitti
Coimbra
0 - 2
Cruzeiro
(0 - 2)
Bitti
Atletico-MG
1 - 0
Pouso Alegre
(1 - 0)
Bitti
Caldense
1 - 2
Uberlandia
(1 - 2)
Bitti
Samambaia
0 - 3
Santa Maria
(0 - 3)
Bitti
Real FC
2 - 1
Sobradinho EC
(2 - 1)
Bitti
Luziânia
1 - 2
Ceilândia
(1 - 2)
Bitti
Unaí Itapuã
2 - 2
Capital Brasilia
(2 - 2)
Bitti
Chapadão
0 - 2
Costa Rica
(0 - 2)
Bitti
Macaé
0 - 4
Fluminense
(0 - 4)
Bitti
Altos
0 - 0
River AC
(0 - 0)
Bitti
Bahia de Feira
1 - 0
Vitoria Da Conquista
(1 - 0)
Bitti
Santa Cruz
4 - 1
Vera Cruz
(4 - 1)
Bitti
Itupiranga
1 - 0
Carajás
(1 - 0)
Bitti
Iranduba
2 - 10
Cliper
(2 - 10)
Bitti
Iporá
1 - 1
Goias
(1 - 1)
Bitti
Jaraguá EC
1 - 2
Goianésia
(1 - 2)
Bitti
Novoperário
0 - 3
Aquidauanense
(0 - 3)
Bitti
Azuriz
1 - 0
Cascavel CR
(1 - 0)
Bitti
Fortaleza EC
1 - 0
Ypiranga-RS
(1 - 0)
Bitti
Picos
0 - 1
Boavista SC
(0 - 1)
Bitti
Juazeirense
3 - 3
Volta Redonda
(3 - 3)
Bitti
Vitoria
2 - 0
Rio Branco ES
(2 - 0)
Bulgaristan
Bulgaristan
2021-04-07
Bitti
Atletik Kuklen
2 - 0
Levski Karlovo
(2 - 0)
Bitti
Haskovo
0 - 0
Gigant Saedinenie
(0 - 0)
Bitti
Yambol 1915
0 - 0
Izvor Gorski izvor
(0 - 0)
Bitti
Borislav 2009
3 - 0
Sokol Markovo
(3 - 0)
Bitti
Vereya Stara Zagora
0 - 2
Chernomorets 1919 Burgas
(0 - 2)
Bitti
Maritsa Plovdiv
1 - 0
Karnobat
(1 - 0)
Bitti
Nesebar
3 - 0
Rodopa Smolyan
(3 - 0)
Bitti
Rozova dolina
2 - 0
Dimitrovgrad
(2 - 0)
Bitti
Spartak Plovdiv
0 - 1
Zagorets
(0 - 1)
Bitti
Levski Lom
2 - 0
Bdin
(2 - 0)
Bitti
Pavlikeni
2 - 0
Akademik Svishtov
(2 - 0)
Bitti
Partizan
0 - 0
Parva atomna
(0 - 0)
Bitti
Botev Vratsa II
2 - 0
OFK Levski
(2 - 0)
Bitti
Drenovets
3 - 0
Tryavna
(3 - 0)
Bitti
Peshtera Galata
1 - 2
Spartak Pleven
(1 - 2)
Bitti
Lokomotiv Mezdra
4 - 0
Sevlievo
(4 - 0)
Bitti
Yantra Polski Trambesh
3 - 2
Etar VT II
(3 - 2)
Bitti
Vihar Slavyanovo
2 - 0
Lokomotiv Dryanovo
(2 - 0)
Bitti
Rilski Sportist
0 - 2
Marek
(0 - 2)
Bitti
Perun Kresna
1 - 0
Chavdar Etropole
(1 - 0)
Bitti
Velbazhd
1 - 0
Pirin Razlog
(1 - 0)
Bitti
Nadezhda Dobroslavtsi
1 - 1
Bansko
(1 - 1)
Bitti
Vihren
6 - 1
Granit Vladaya
(6 - 1)
Bitti
Balkan Botevgrad
2 - 0
Levski Chepintsi
(2 - 0)
Bitti
Slivnishki geroy
0 - 4
Kyustendil
(0 - 4)
Bitti
Pirin Gotse Delchev
2 - 2
Oborishte
(2 - 2)
Bitti
Botev Ihtiman
1 - 1
Belasitsa
(1 - 1)
Bitti
CSKA Sofia
1 - 1
Ludogorets
(1 - 1)
Congo-DR
Congo-DR
2021-04-07
Cyprus
Cyprus
2021-04-07
Bitti
Ayia Napa
2 - 2
PAEEK
(2 - 2)
Bitti
Othellos
2 - 1
EN THOI Lakatamia
(2 - 1)
Bitti
Akritas
0 - 1
ASIL Lysi
(0 - 1)
Bitti
Anagennisi Deryneia
4 - 2
AE Zakakiou
(4 - 2)
Bitti
Ahironas
3 - 0
Omonia Psevda
(3 - 0)
Bitti
Onisilos
3 - 2
Digenis Morphou
(3 - 2)
Bitti
Aris
0 - 2
Omonia Aradippou
(0 - 2)
Bitti
Digenis Ypsonas
0 - 1
Kouris Erimi
(0 - 1)
Czech-Republic
Czech-Republic
2021-04-07
Bitti
Prostějov
1 - 0
Dukla Praha
(1 - 0)
Bitti
Táborsko
4 - 0
Slavoj Vyšehrad
(4 - 0)
Bitti
Plzen
1 - 0
Slovan Liberec
(1 - 0)
Bitti
Teplice
2 - 1
Mlada Boleslav
(2 - 1)
Bitti
Sparta Praha
4 - 1
FK Jablonec
(4 - 1)
Danimarka
Danimarka
2021-04-07
Bitti
AB Copenhagen
0 - 1
Hillerød
(0 - 1)
Ekvador
Ekvador
2021-04-07
Bitti
Gualaceo SC
2 - 0
Guayaquil
(2 - 0)
El-Salvador
El-Salvador
2021-04-07
Bitti
Águila
0 - 0
Santa Tecla
(0 - 0)
Bitti
FAS
3 - 1
Firpo
(3 - 1)
England
England
2021-04-07
Bitti
Sunderland U18
0 - 3
Middlesbrough U18
(0 - 3)
Bitti
Crystal Palace U18
5 - 1
West Ham United U18
(5 - 1)
Bitti
Colchester United U23
1 - 2
Wigan Athletic U23
(1 - 2)
Ermenistan
Ermenistan
2021-04-07
Bitti
West Armenia
0 - 3
Sevan
(0 - 3)
Bitti
Banants Yerevan
1 - 0
Ararat
(1 - 0)
Estonya
Estonya
2021-04-07
Bitti
Trans Narva
0 - 0
Legion
(0 - 0)
Bitti
Kuressaare
0 - 2
Kalju Nomme
(0 - 2)
Etiyopya
Etiyopya
2021-04-07
Bitti
Kedus Giorgis
0 - 0
Sebeta Kenema
(0 - 0)
Bitti
Ethiopia Bunna
0 - 1
Awassa Kenema
(0 - 1)
Fas
Fas
2021-04-07
Bitti
Renaissance Berkane
1 - 2
Ittihad Tanger
(1 - 2)
Bitti
Raja Casablanca
0 - 1
Hassania Agadir
(0 - 1)
Bitti
Rapide Oued ZEM
0 - 1
Wydad AC
(0 - 1)
Filistin
Filistin
2021-04-07
Bitti
Shabab Al-Dhahiriya
1 - 0
Hilal Al-Quds
(1 - 0)
Fransa
Fransa
2021-04-07
Bitti
Saumur
1 - 2
Toulouse
(1 - 2)
Bitti
Rumilly Vallières
4 - 0
Le Puy Foot
(4 - 0)
Bitti
Canet Roussillon
1 - 0
Boulogne
(1 - 0)
Bitti
Châteaubriant
0 - 1
Montpellier
(0 - 1)
Bitti
Sedan
0 - 1
Angers
(0 - 1)
Gana
Gana
2021-04-07
Bitti
Asante Kotoko
4 - 0
Bechem United
(4 - 0)
Gine
Gine
2021-04-07
Bitti
Hafia
2 - 0
ASFAG
(2 - 0)
Guatemala
Guatemala
2021-04-07
Bitti
Deportivo Sanarate
0 - 0
Cobán Imperial
(0 - 0)
Bitti
Guastatoya
3 - 0
Sacachispas
(3 - 0)
Bitti
Malacateco
0 - 0
Xelajú
(0 - 0)
Bitti
Municipal
3 - 0
Achuapa
(3 - 0)
Bitti
Santa Lucía
0 - 0
Comunicaciones
(0 - 0)
Bitti
Antigua GFC
3 - 2
Iztapa
(3 - 2)
Gürcistan
Gürcistan
2021-04-07
Bitti
Merani Tbilisi
2 - 1
Rustavi
(2 - 1)
Bitti
WIT Georgia
0 - 0
Gareji
(0 - 0)
Bitti
Shukura
0 - 2
Dinamo Tbilisi
(0 - 2)
Bitti
Lokomotivi Tbilisi
2 - 3
Samgurali
(2 - 3)
Bitti
Dila
1 - 2
Saburtalo
(1 - 2)
Hırvatistan
Hırvatistan
2021-04-07
Bitti
HNK Hajduk Split
2 - 2
NK Slaven Belupo
(2 - 2)
Bitti
Rudar Mursko Središće
2 - 0
Mladost Ždralovi
(2 - 0)
Bitti
Vrbovec
3 - 2
Gaj
(3 - 2)
Bitti
Maksimir Zagreb
5 - 1
Zagorec
(5 - 1)
Bitti
Mladost Petrinja
2 - 1
Bistra
(2 - 1)
Bitti
Jarun
2 - 0
Ponikve
(2 - 0)
Bitti
Vrapče Zagreb
3 - 1
Trešnjevka
(3 - 1)
Bitti
Trnje
2 - 1
Segesta Sisak
(2 - 1)
Honduras
Honduras
2021-04-07
Bitti
CD Real Sociedad
3 - 3
CD Motagua
(3 - 3)
İran
İran
2021-04-07
Bitti
Malavan
1 - 0
Chooka Talesh
(1 - 0)
Bitti
Arman Gohar
1 - 1
Qashqai Shiraz
(1 - 1)
Bitti
Rayka Babol
1 - 0
Pars Jonoubi JAM
(1 - 0)
Bitti
Kheybar Khorramabad
1 - 0
Baderan Tehran
(1 - 0)
Bitti
Fajr Sepasi
3 - 1
Shahrdari Astara
(3 - 1)
Bitti
Oxin Alborz
0 - 1
Navad Urmia
(0 - 1)
Bitti
Havadar
2 - 1
Esteghlal Mollasani
(2 - 1)
Bitti
Esteghlal Khuzestan
0 - 0
Khooshe Talaee Saveh
(0 - 0)
Bitti
Shahin Bushehr
0 - 1
Mes Kerman
(0 - 1)
İspanya
İspanya
2021-04-07
Bitti
Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club
(1 - 1)
Bitti
UD San Fernando
2 - 1
Las Palmas III
(2 - 1)
Bitti
Lanzarote
1 - 0
Panadería Pulido
(1 - 0)
Bitti
Portugalete
0 - 0
Haro Deportivo
(0 - 0)
Bitti
Deportivo Alavés II
0 - 1
Izarra
(0 - 1)
Bitti
Barakaldo
1 - 2
Ejea
(1 - 2)
Bitti
Leioa
0 - 1
Mutilvera
(0 - 1)
Bitti
Laredo
0 - 0
Ebro
(0 - 0)
Bitti
Athletic Club II
2 - 1
Calahorra
(2 - 1)
Bitti
Real Unión
1 - 0
Tarazona
(1 - 0)
Bitti
Real Sociedad II
3 - 0
SD Logroñés
(3 - 0)
Bitti
Amorebieta
3 - 0
Tudelano
(3 - 0)
Bitti
Arenas Getxo
1 - 3
Osasuna II
(1 - 3)
İsviçre
İsviçre
2021-04-07
Bitti
Vevey Sports
2 - 4
Servette FC
(2 - 4)
Bitti
Monthey
0 - 3
FC Lugano
(0 - 3)
İtalya
İtalya
2021-04-07
Bitti
Juventus
2 - 1
Napoli
(2 - 1)
Bitti
Inter
2 - 1
Sassuolo
(2 - 1)
Bitti
Olbia
1 - 0
Carrarese
(1 - 0)
Bitti
Pistoiese
1 - 1
Juventus U23
(1 - 1)
Bitti
Renate
2 - 0
Pergolettese
(2 - 0)
Bitti
Ravenna
2 - 2
Cesena
(2 - 2)
Bitti
Sambenedettese
1 - 0
Triestina
(1 - 0)
Bitti
Ternana
7 - 2
Cavese
(7 - 2)
Bitti
SS Monopoli
2 - 1
Palermo
(2 - 1)
Bitti
Parma U19
2 - 3
Verona U19
(2 - 3)
Bitti
Brescia U19
1 - 1
Venezia U19
(1 - 1)
Ivory-Coast
Ivory-Coast
2021-04-07
Bitti
Abengourou
0 - 0
Sporting Gagnoa
(0 - 0)
Japonya
Japonya
2021-04-07
Bitti
Kashima
2 - 1
Kashiwa Reysol
(2 - 1)
Bitti
FC Tokyo
2 - 1
Consadole Sapporo
(2 - 1)
Bitti
Kawasaki Frontale
1 - 0
Sagan Tosu
(1 - 0)
Bitti
Yokohama FC
0 - 3
Sanfrecce Hiroshima
(0 - 3)
Bitti
Shonan Bellmare
0 - 0
Nagoya Grampus
(0 - 0)
Bitti
Shimizu S-pulse
0 - 2
Urawa
(0 - 2)
Bitti
Gamba Osaka
0 - 0
Avispa Fukuoka
(0 - 0)
Bitti
Vissel Kobe
1 - 0
Oita Trinita
(1 - 0)
Bitti
Tokushima Vortis
1 - 0
Vegalta Sendai
(1 - 0)
Kamboçya
Kamboçya
2021-04-07
Bitti
Asia Euro United
3 - 4
Svay Rieng
(3 - 4)
Bitti
National Police
0 - 1
Angkor Tiger
(0 - 1)
Karadağ
Karadağ
2021-04-07
Bitti
Rudar Velenje
4 - 2
Jezero
(4 - 2)
Bitti
Iskra
1 - 1
Zeta
(1 - 1)
Bitti
Buducnost Podgorica
2 - 0
Dečić
(2 - 0)
Bitti
Petrovac
1 - 3
Sutjeska
(1 - 3)
Bitti
FK Mladost Podgorica
0 - 1
Mladost Lješkopolje
(0 - 1)
Bitti
Ibar
1 - 0
Drezga
(1 - 0)
Katar
Katar
2021-04-07
Bitti
UMM Salal
1 - 0
Al-Sailiya
(1 - 0)
Bitti
Al-Arabi SC
1 - 2
Al Kharaitiyat
(1 - 2)
Kenya
Kenya
2021-04-07
Kolombiya
Kolombiya
2021-04-07
Bitti
Alianza Petrolera
0 - 3
Santa Fe
(0 - 3)
Kosova
Kosova
2021-04-07
Bitti
Istogu
1 - 2
Dukagjini
(1 - 2)
Bitti
Prishtina
2 - 3
Llapi
(2 - 3)
Letonya
Letonya
2021-04-07
Litvanya
Litvanya
2021-04-07
Bitti
Suduva Marijampole
2 - 1
Kauno Žalgiris
(2 - 1)
Bitti
FK Zalgiris Vilnius
2 - 0
Banga
(2 - 0)
Lübnan
Lübnan
2021-04-07
Bitti
Salam Zgharta
2 - 3
Tripoli SC
(2 - 3)
Bitti
Shabab Al Ghazieh
1 - 2
Shabab El Bourj
(1 - 2)
Bitti
Bourj
0 - 0
Tadamon Sour
(0 - 0)
Macaristan
Macaristan
2021-04-07
Bitti
Pécsi MFC
2 - 1
Szolnoki MAV FC
(2 - 1)
Bitti
Kaposvar
1 - 5
Gyirmot SE
(1 - 5)
Bitti
Ajka
2 - 2
Szeged 2011
(2 - 2)
Bitti
DEAC
0 - 1
Vasas
(0 - 1)
Bitti
Soroksar
0 - 0
Siofok
(0 - 0)
Bitti
Dorogi FC
2 - 0
Debreceni VSC
(2 - 0)
Bitti
Kazincbarcikai
1 - 1
Szentlőrinc SE
(1 - 1)
Bitti
Gyori ETO FC
3 - 0
Szombathelyi Haladas
(3 - 0)
Bitti
Nyiregyhaza
5 - 0
Budaörs
(5 - 0)
Bitti
Bekescsaba 1912
1 - 1
Csakvar
(1 - 1)
Bitti
Diósgyőr II
1 - 0
Balassagyarmat VSE
(1 - 0)
Bitti
Komárom
0 - 3
Videoton II
(0 - 3)
Makedonya
Makedonya
2021-04-07
Bitti
Struga
0 - 1
Sileks
(0 - 1)
Malezya
Malezya
2021-04-07
Bitti
Perak
3 - 2
UiTM FC
(3 - 2)
Bitti
Petaling Jaya City
2 - 2
Kuala Lumpur FA
(2 - 2)
Bitti
Johor Darul Tazim II
1 - 0
Pdrm
(1 - 0)
Bitti
Skuad Projek
2 - 2
Kuching FA
(2 - 2)
Mali
Mali
2021-04-07
Bitti
Yeelen Olympique
2 - 1
COB
(2 - 1)
Meksika
Meksika
2021-04-07
Bitti
Correcaminos Uat
1 - 2
Celaya
(1 - 2)
Bitti
Alebrijes de Oaxaca
4 - 1
Tampico Madero
(4 - 1)
Bitti
Mineros de Zacatecas
2 - 2
Cimarrones
(2 - 2)
Bitti
Cuautla
3 - 2
Azores de Hidalgo
(3 - 2)
Mısır
Mısır
2021-04-07
Bitti
El Gouna FC
0 - 4
El Geish
(0 - 4)
Bitti
Wadi Degla
4 - 2
National Bank of Egypt
(4 - 2)
Bitti
Ismaily SC
2 - 1
AL Masry
(2 - 1)
Moldova
Moldova
2021-04-07
Northern-Ireland
Northern-Ireland
2021-04-07
Bitti
Linfield
2 - 1
Coleraine FC
(2 - 1)
Özbekistan
Özbekistan
2021-04-07
Bitti
Navbahor
1 - 2
Pakhtakor
(1 - 2)
Peru
Peru
2021-04-07
Bitti
Ayacucho FC
2 - 2
U. San Martin
(2 - 2)
Polonya
Polonya
2021-04-07
Bitti
Stal Rzeszów
1 - 5
Pogoń Siedlce
(1 - 5)
Bitti
Motor Lublin
0 - 0
SKRA Częstochowa
(0 - 0)
Bitti
Arka Gdynia
0 - 0
Piast Gliwice
(0 - 0)
Bitti
Radunia Stężyca
2 - 0
Pogoń Szczecin II
(2 - 0)
Bitti
Świt Skolwin
4 - 1
Bałtyk Gdynia
(4 - 1)
Bitti
Elana Toruń
0 - 1
Starogard Gdański
(0 - 1)
Bitti
Polonia Środa
0 - 1
Przodkowo
(0 - 1)
Rusya
Rusya
2021-04-07
Bitti
Akron
1 - 1
Irtysh Omsk
(1 - 1)
Bitti
Dinamo Bryansk
0 - 1
Torpedo Moskva
(0 - 1)
Bitti
TOM Tomsk
1 - 1
Krasnodar 2
(1 - 1)
Bitti
Chertanovo Moscow
1 - 2
Baltika
(1 - 2)
Bitti
FK Neftekhimik
1 - 1
Shinnik Yaroslavl
(1 - 1)
Bitti
Alaniya II
2 - 0
Fakel Voronezh
(2 - 0)
Bitti
Nizhny Novgorod
1 - 0
Veles
(1 - 0)
Bitti
Enisey
2 - 0
Ska-khabarovsk
(2 - 0)
Bitti
Orenburg
3 - 0
Chayka
(3 - 0)
Bitti
Tekstilshchik
1 - 1
Volgar Astrakhan
(1 - 1)
Bitti
Krasnyy-SGAFKST
3 - 1
Khimki II
(3 - 1)
Bitti
Lada Dimitrovgrad
1 - 0
Dinamo Barnaul
(1 - 0)
Bitti
Akhmat Grozny
1 - 0
FC UFA
(1 - 0)
Bitti
PFC Sochi
1 - 3
Lokomotiv Moscow
(1 - 3)
Bitti
Krasnodar U19
4 - 0
Lokomotiv Moskva U19
(4 - 0)
Bitti
Akhmat Grozny U20
3 - 2
Strogino U20
(3 - 2)
Bitti
Sochi U20
1 - 3
CSKA Moskva U19
(1 - 3)
Bitti
Spartak Moskva U19
2 - 2
Rubin Kazan U20
(2 - 2)
Bitti
Rostov U19
1 - 2
Zenit U19
(1 - 2)
Bitti
Ural U20
1 - 1
Arsenal Tula U20
(1 - 1)
Bitti
Khimki U20
0 - 1
Dinamo Moskva U19
(0 - 1)
Bitti
UOR №5 U20
3 - 2
Rotor Volgograd U20
(3 - 2)
Bitti
Tambov U20
0 - 1
Akademiya Konoplev U20
(0 - 1)
San-Marino
San-Marino
2021-04-07
Bitti
Murata
1 - 0
La Fiorita
(1 - 0)
Bitti
Cosmos
0 - 5
Folgore
(0 - 5)
Bitti
San Giovanni
4 - 2
Tre Penne
(4 - 2)
Bitti
Virtus
0 - 1
Pennarossa
(0 - 1)
Saudi-Arabia
Saudi-Arabia
2021-04-07
Bitti
Al-Thuqbah
1 - 2
Al Jeel
(1 - 2)
Bitti
Al Khaleej Saihat
0 - 1
Al Sahel
(0 - 1)
Bitti
Al Najoom
0 - 1
Al-Hazm
(0 - 1)
Bitti
Al Draih
0 - 1
Al Shoalah
(0 - 1)
Bitti
Al Jabalain
3 - 1
Al-Adalah
(3 - 1)
Şili
Şili
2021-04-07
Bitti
Rangers de Talca
3 - 1
Union San Felipe
(3 - 1)
Singapur
Singapur
2021-04-07
Bitti
Home United
2 - 2
Albirex Niigata S
(2 - 2)
Bitti
Tampines Rovers
7 - 0
Young Lions
(7 - 0)
Bitti
Tanjong Pagar
3 - 3
Hougang United
(3 - 3)
Bitti
Balestier Khalsa
2 - 1
Geylang International
(2 - 1)
Sırbistan
Sırbistan
2021-04-07
Bitti
Radnicki Pirot
0 - 0
Borac Cacak
(0 - 0)
Bitti
Kabel Novi Sad
2 - 0
Zarkovo
(2 - 0)
Bitti
Dinamo Vranje
2 - 1
Radnicki 1923
(2 - 1)
Bitti
IMT Novi Beograd
2 - 0
Zemun
(2 - 0)
Bitti
Radnički Sr. Mitrovica
1 - 1
Kolubara
(1 - 1)
Bitti
Železničar Pančevo
5 - 2
Jagodina
(5 - 2)
Bitti
Radnicki NIS
1 - 2
Napredak
(1 - 2)
Bitti
FK Crvena Zvezda
1 - 0
FK Partizan
(1 - 0)
Bitti
Backa
0 - 2
Radnik Surdulica
(0 - 2)
Bitti
RAD
2 - 0
Vojvodina
(2 - 0)
Bitti
Semendrija 1924
1 - 1
Tutin
(1 - 1)
Bitti
Car Konstantin
9 - 0
Moravac Mrštane
(9 - 0)
Slovakya
Slovakya
2021-04-07
Bitti
Partizán Bardejov
1 - 1
Slavoj Trebišov
(1 - 1)
Bitti
Slovan Bratislava
1 - 0
Liptovský Mikuláš
(1 - 0)
Bitti
Ružomberok
1 - 3
Dunajska Streda
(1 - 3)
Bitti
Žilina
1 - 1
Podbrezová
(1 - 1)
Bitti
Zlaté Moravce
3 - 1
Skalica
(3 - 1)
Slovenya
Slovenya
2021-04-07
South-Africa
South-Africa
2021-04-07
Bitti
Ajax Cape Town
1 - 1
Ts Sporting
(1 - 1)
Bitti
Uthongathi
1 - 1
JDR Stars
(1 - 1)
Bitti
Real Kings
0 - 0
Sekhukhune United
(0 - 0)
Bitti
Bizana Pondo Chiefs
0 - 0
Cape Umoya United
(0 - 0)
South-Korea
South-Korea
2021-04-07
Bitti
Ulsan Hyundai FC
3 - 2
FC Seoul
(3 - 2)
Bitti
Gwangju FC
2 - 0
Suwon City FC
(2 - 0)
Bitti
Incheon United
0 - 0
Suwon Bluewings
(0 - 0)
Bitti
Jeju United FC
1 - 1
Gangwon FC
(1 - 1)
Tayland
Tayland
2021-04-07
Bitti
Chonburi FC
2 - 1
Buriram United
(2 - 1)
Bitti
Bangkok United
1 - 2
Chiangrai United
(1 - 2)
Tunus
Tunus
2021-04-07
Bitti
US BEN Guerdane
0 - 0
Stade Tunisien
(0 - 0)
Bitti
Etoile S. Metlaoui
0 - 1
CS Sfaxien
(0 - 1)
Bitti
US Monastirienne
0 - 1
Club Africain
(0 - 1)
Bitti
Etoile DU Sahel
5 - 1
JS Kairouanaise
(5 - 1)
Bitti
CA Bizertin
1 - 1
Rejiche
(1 - 1)
Bitti
Slimane
3 - 1
US Tataouine
(3 - 1)
Bitti
Esperance Tunis
1 - 0
Olympique Béja
(1 - 0)
Türkiye
Türkiye
2021-04-07
Bitti
Genclerbirligi
1 - 1
Erzurum BB
(1 - 1)
Bitti
Konyaspor
1 - 1
Ankaragucu
(1 - 1)
Bitti
Antalyaspor
2 - 4
Sivasspor
(2 - 4)
Bitti
Besiktas
3 - 0
Alanyaspor
(3 - 0)
Bitti
İnegölspor
1 - 2
Amed
(1 - 2)
Bitti
Kocaelispor
1 - 2
24 Erzincanspor
(1 - 2)
Bitti
Gümüşhanespor
2 - 1
Hacettepe
(2 - 1)
Bitti
Manisa BBSK
1 - 1
Şanlıurfaspor
(1 - 1)
Bitti
Yeni Çorumspor
2 - 3
Hekimoğlu Trabzon
(2 - 3)
Bitti
Afjet Afyonspor
4 - 2
Kahramanmaraşspor
(4 - 2)
Bitti
Niğde Anadolu
2 - 1
Sancaktepe Belediyespor
(2 - 1)
Bitti
Ergene Velimeşespor
0 - 0
Ankara Demirspor
(0 - 0)
Bitti
Kardemir Karabukspor
1 - 3
Kırklarelispor
(1 - 3)
Bitti
Elazığspor
1 - 6
Sakaryaspor
(1 - 6)
Bitti
Turgutluspor
0 - 2
Tarsus İdman Yurdu
(0 - 2)
Bitti
Bayburt İÖİ
2 - 0
Pazarspor
(2 - 0)
Bitti
Pendikspor
0 - 0
Karacabey Belediyespor
(0 - 0)
Bitti
Serik Belediyespor
1 - 0
Van BB
(1 - 0)
Bitti
Etimesgut Belediyespor
0 - 1
Eyüpspor
(0 - 1)
Bitti
Kastamonuspor 1966
1 - 1
Anadolu Selçukspor
(1 - 1)
Bitti
BAK
0 - 3
BB Bodrumspor
(0 - 3)
Bitti
Sivas Belediyespor
0 - 1
Kırşehir Belediyespor
(0 - 1)
Vietnam
Vietnam
2021-04-07
Bitti
Than Quang Ninh
1 - 0
Sai Gon
(1 - 0)
Bitti
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
1 - 1
Binh Dinh
(1 - 1)
Bitti
Ha Noi
0 - 1
Viettel
(0 - 1)
Yunanistan
Yunanistan
2021-04-07
Bitti
AE Karaiskakis
0 - 3
Ionikos
(0 - 3)
Bitti
Trikala
0 - 0
Xanthi FC
(0 - 0)
Bitti
Doxa Dramas
0 - 1
Apollon Larissa FC
(0 - 1)
Bitti
Diagoras
1 - 1
Ergotelis
(1 - 1)
Bitti
Levadiakos
3 - 0
Panachaiki FC
(3 - 0)
Bitti
OF Ierapetra
0 - 1
Kissamikos
(0 - 1)
Bitti
PAS Giannina
1 - 1
Olympiakos Piraeus
(1 - 1)
Bitti
AEK Athens FC
0 - 1
PAOK
(0 - 1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şikeli maçlar